V SOBOTU OPĚT DOMA

Starší žáci v nejvyšší lize hrají v sobotu na domácím hřišti proti FBC a Havířovu. Doufám, že budeme všichni a s těmito opravdu těžkými soupeři zabojujeme o body. Sraz v 7:15h, první zápas v 8h. Přijďte nás povzbudit, odměnou budou utkání na maximu této věkové kategorie.

V NEDĚLI NA 50%

Dorostenci se v Bystřici utkali s kamarády z Bruntálu a jak se ukázalo dlouhodobě, jejich hra nám nesedí a nedokázali jsme se prosadit v koncovce. Roman zavřel bránu a prohráli jsme 4:1. Druhý zápas už jsme konečně začali hrát co umíme a nedali domácím šanci. Po první třetině 4:0 jsme ve druhé nechali soupeře nadechnout až na 4:2, ale konec jsme si pohlídali a  vyhráli 7:2, gratulace celému týmu. V tabulce jsme na bedně, ale je to dost našlapané, přesto po polovině soutěže, první rok v dorostu spokojenost, jen tak dál.

STARŠÍ ŽÁCI TENTOKRÁT NA BODY NEDOSÁHLI

Bohužel v oslabené sestavě a nakonec jen v 8 hráčích se nám nepodařilo v zápasech uspět. Velké poděkování celému týmu za bojovnost a zraněným přeji brzký návrat na hřiště. 

V Neděli jedou dorostenci do Bystřice, sraz v 7h, první zápas v 9h, doufám, že budeme všichni a urveme nějaké bodíky. První zápas je proti kamarádům z Bruntálu, tak to bude pěkný zápas.

V SOBOTU DOROSTENCI USPĚLI

Hráli jsme ve večerních hodinách a některé opory měli v nohách dopolední zápasy. Přesto jsme dokázali porazit Český Těšín 2:1, kdy vyrovnané utkání rozhodla chyba soupeře a výkon Honzy v brance. Opět jsme nedali nájezd a spoustu šancí a tak se strachovali do konce o výsledek. Ve druhém utkání jsme roli favorita potvrdili, až v poslední třetině a výsledek 8:1 je zasloužený. Netradičně přispěl gólově se trápící Stoky a to rovnou čtyřikrát. Velká gratulace a snad to takhle půjde dál. V tabulce jsme vyskočili na 3. místo a to na první sezonu v dorostu není špatné.

 

V SOBOTU JSME ODEHRÁLI DALŠÍ DVA ZÁPASY DOROSTENCŮ

V prvním utkání jsme byli nuceni hrát s mladší sestavou, ale kluci se snažili a hlavně třetí třetina už byla herně vyrovnaná. Na druhý zápas jsme se hecovali s klukama z Jablůnkova, kdy jsem naznačil, že sestava bude jiná. Pochopili během zápasu, že jsem si nedělal srandu, že to lehké mít nebudou. Doplnili jsme tým o naše chybějící opory a nepustili Coyoty přes půlku. Konečný výsledek rozhodně neodpovídá předvedené hře. Nový kapitán si tak mohl užít zasloužené tři body a celý tým se drží v horní polovině tabulky.