FLORBALOVÝ KEMP 2020

Florbalový kemp bude od 10.-14.8.2020, ubytování v hale, nástup ráno v 10h, děti vrátíme v pátek mezi 15-16h. CENA 1.000,- (platba na místě)

Sebou na kemp: kolo, helmu, zámek na kolo, florbalku, švihadlo, spacák, karimatka, plavky, obuv do haly, obuv ven, pláštěnku, psací potřeby, batoh menší, šátek, krém na opalování, repelent, kšiltovku, láhev na vodu, baterku, léky, kopii kartičky zdr. poj., hygienické potřeby, mobil, sladkosti přiměřeně.

Samozřejmě hodnotný dárek pro trenéry (NEJLÉPE BUCHTU, KTEROU POUŽIJEME NA SVAČINU PRO VŠECHNY)  20170810_134950:o))

V NEDĚLI STARŠÍ ŽÁCI BODOVALI

V nejvyšší lize jsme tentokrát zabojovali a se soupeřem, který měl v tabulce jen bod na nás a brousil si na nás zuby, jsme nezaváhali a vyhráli 9:2. Bohužel ve druhém kvalitnějším utkání jsme v koncovce nechali vyhrát šťastnějšího soupeře a prohráli 4:6. Velká gratulace celému týmu za bojovnost :o)))

V SOBOTU OPĚT DOMA

Starší žáci v nejvyšší lize hrají v sobotu na domácím hřišti proti FBC a Havířovu. Doufám, že budeme všichni a s těmito opravdu těžkými soupeři zabojujeme o body. Sraz v 7:15h, první zápas v 8h. Přijďte nás povzbudit, odměnou budou utkání na maximu této věkové kategorie.

V NEDĚLI NA 50%

Dorostenci se v Bystřici utkali s kamarády z Bruntálu a jak se ukázalo dlouhodobě, jejich hra nám nesedí a nedokázali jsme se prosadit v koncovce. Roman zavřel bránu a prohráli jsme 4:1. Druhý zápas už jsme konečně začali hrát co umíme a nedali domácím šanci. Po první třetině 4:0 jsme ve druhé nechali soupeře nadechnout až na 4:2, ale konec jsme si pohlídali a  vyhráli 7:2, gratulace celému týmu. V tabulce jsme na bedně, ale je to dost našlapané, přesto po polovině soutěže, první rok v dorostu spokojenost, jen tak dál.

STARŠÍ ŽÁCI TENTOKRÁT NA BODY NEDOSÁHLI

Bohužel v oslabené sestavě a nakonec jen v 8 hráčích se nám nepodařilo v zápasech uspět. Velké poděkování celému týmu za bojovnost a zraněným přeji brzký návrat na hřiště. 

V Neděli jedou dorostenci do Bystřice, sraz v 7h, první zápas v 9h, doufám, že budeme všichni a urveme nějaké bodíky. První zápas je proti kamarádům z Bruntálu, tak to bude pěkný zápas.

V SOBOTU DOROSTENCI USPĚLI

Hráli jsme ve večerních hodinách a některé opory měli v nohách dopolední zápasy. Přesto jsme dokázali porazit Český Těšín 2:1, kdy vyrovnané utkání rozhodla chyba soupeře a výkon Honzy v brance. Opět jsme nedali nájezd a spoustu šancí a tak se strachovali do konce o výsledek. Ve druhém utkání jsme roli favorita potvrdili, až v poslední třetině a výsledek 8:1 je zasloužený. Netradičně přispěl gólově se trápící Stoky a to rovnou čtyřikrát. Velká gratulace a snad to takhle půjde dál. V tabulce jsme vyskočili na 3. místo a to na první sezonu v dorostu není špatné.