SKVĚLÝ VÍKEND PRO STARŠÍ ŽÁKY

Víkend byl náročný v Sobotu změřili své síly dorostenci s hráči z Havířova a museli uznat, že to je skvělý tým. Omluva starším žákům byla na místě, ani dorost nestačil a prohrál 7:2. S Krnovem se utkání divákům muselo líbit, jednou jsme vedli a zase prohrávali, aby nakonec 30s před koncem soupeř vyrovnal na asi zaslouženou remízu 5:5. Musím vyzvednout herní posun, snahu u dvou hráčů a to Petra a Šimona Š. Věřím, že příště budu moci pochválit zase někoho jiného.

V Neděli jeli starší žáci až do Bystřice, aby se pokusili proti nejlepším urvat první bod. Tohle přání jsme maximálně překročili a oba zápasy vyhráli. Výsledky 8:1 a 7:4 jsou fajn, ale hlavně bojovnost a herní převaha nám přinesla do tabulky šest bodů. Musím pochválit celý tým, který už konečně hrál kvalitně a vyrovnaně v obou pětkách. Velká gratulace patří Ríšovi, který nedostal tolik prostoru, přesto dal svůj první pemácký gól a věřím, že to rozhodně nebude poslední.

Naši kluci ještě pomáhali starším žákům Kravař a dorostencům v áčku. Oba týmy to uhráli stejně 50 na 50, jednou se radovali a jednou se radoval soupeř. Příště se opět těšíme na nové zážitky a zábavu, kterou nám florbal přináší.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *